استابلایزر چیست؟

استابلایزر، سیستم تنظیم و تثبیت کننده ولتاژ است.وظیفه اصلی آن رفع نوسان و افت ولتاژ برق بصورت اتوماتیک است.

استابیلایزر همان ترانس افزاینده – کاهنده ولتاژ می باشد که جهت تثبیت ولتاژ یا جلوگیری از نوسان برق شهر بکار می رود . از این دستگاه می توان در کلیه موسسات ، کارخانجات ، آزمایشگاه ها ، مراکز کامپیوتر ، بیمارستان ها ، مراکز عمومی و منازل استفاده کرد .

خرید آنلاین استابلایزر

این دستگاه با استفاده از سیستم سرووموتور با قابلیت Auto-Adjust که از بهینه ترین و کاراترین روشهای تثبیت ولتاژ در حال حاضر است بهره مند می باشد .این سیستم با قابلیت نمونه گیری ولتاژ از ورودی و عمل مقایسه گری در کوتاه ترین زمان قادر به تنظیم و تثبیت ولتاژ در خروجی می باشد .

از دیگر قابلیت این دستگاه حالت انتخاب برای محافظ بودن است به این معنی که علاوه بر تنظیم و تثبیت ولتاژ به عنوان یک محافظ تمام عیار از کلیه وسایل برقی محافظت می کند . همچنین این دستگاه با کنترل جدول زمانی قادر به تحمل بار اضافه بر اساس زمان از پیش تعریف شده می باشد به این ترتیب دستگاه تا جایی که آسیب نبیند با تمام توان تثبیت ولتاژ می کند .

از مهمترین ویژگی این دستگاه تنظیم و تثبیت ولتاژ بصورت کاملا یکنواخت می باشد . این قابلیت بهینه ترین سیستم در کنترل ولتاژ می باشد . به گونه ای که بدون هیچ تغییری در شکل موج قادر به انجام وظیفه می باشد .

مشاهده محصولات تولیدی گروه صنعتی TBM

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تماس تلفنی