معرفی بهترین استابلایزر ایران

امروزه با پیشرفت تکنولوژی تقریبا ماشین ها اکثر کارهای منازل را انجام می دهند. این دستگاه ها با انرژی برق کار می کنند و برای اینکه بیشترین بازدهی را داشته باشند. باید ولتاژ ثابتی به آنها برسد. برای این منظور خرید و نصب استابلایزر می تواند. تمام نوسانات برق را بگیرد. شاید در این فکر باشید. که اگر برای تک تک وسایل منزل بخواهید استابلایزر بگذارید. فضای زیادی اشغال میشه و هزینه بالا می رود. ن اینطور نیست می توان یه دستگاه مرکزی بعد از کنتور نصب کرد. و خروجی آن را به فیوز محافظ جان وصل کرد. انتخاب مدل مناسب استابلایزر خانگی نیازمند تجربه و دانش هست. و ما در ادامه قصد داریم چندین مدل را که بهترین کارایی را دارند معرفی کنیم.

استابلایزر TBM

گروه صنعتی تی بی ام: طراح و تولید کننده ادوات الکترونیک قدرت و وارد کننده قطعات الکترونیک است. که از سال ۱۳۷۹ با تخصص کنترل، تثبیت و ذخیره برق وارد عرصه برق صنعتی و نیمه صنعتی گردید. عمده محصولات این شرکت انواع استابلایزر، دستگاه های یوپی اس و سایر ادوات الکترونیکی مرتبط می باشند. که با درنظر گرفتن استانداردهای جهانی، تحت برند (TBM)طراحی و تولید می شوند.

گروه صنعتی تی بی ام: با داشتن تیمی متخصص و مجرب از مهندسین توانای ایرانی و برخورداری از دانش روز، خلاقیت، نوآوری و سابقه بیش از ۱۸ سال فعالیت در صنعت الکترونیک قدرت با ارائه محصولاتی با بالاترین کیفیت و مناسب ترین قیمت توانسته سهم قابل توجهی از بازار را به خود اختصاص دهد و مشتریان همیشگی و فروشندگان مشتاق برای فروش محصولات خود داشته باشد.

چرا باید از استابلایزر استفاده کنیم؟

دستگاه های برقی اکثرا قیمت های بالایی دارند و تعمیر آنها نیازمند هزینه بالایی هست و از کار افتادن و خرابی آنها می توانند موجب صدمات جبران ناپذیری شوند. شاید در ابتدا هزینه ای که جهت خرید استابلایزر می شود زیاد به نظر برسد ولی در بلند مدت استفاده از آن بسیار به نفعمان تمام می شود. مثلا شما دستگاه های موجود در بیمارستان ها را در نظر بگیرید که اکثرا قیمت آنها میلیاردی هستند و تحت هیچ شرایطی نباید از کار بیفتند برای آنان باید از یو پی اس مجهز به استابلایزر استفاده کرد.

راهنمای خرید استابلایزر

تنوع و تعدد در توان باعث شده است خرید استابلایزر دشوار شود. برای خرید حتما باید نوع مصرف کننده ها و توان مصرفی مشخص شود. در مرحله بعد حساسیت و آسیب پذیری تجهیزات را باید در نظر بگیریم. حال از بین برند های مختلف توان مورد نیاز را انتخاب کنیم. در بازرگانی نوانیا مجموعه ای از کارشناسان مجرب در تمامی ساعت شبانه روز آماده پاسخگویی به سوالات شما هستند. اگر انتخاب به درستی انجام نشود می تواند موجب بروز مشکلات متعددی شود. قیمت بهترین استابلایزر ایران را از ما جویا شوید.