استابلایزر صنعتی

استابلایزر صنعتی (Industrial Stabilizer ) در واقع یک دستگاه تثبیت کننده ولتاژ است. که هدف اصلی آن تنظیم و حفظ ولتاژ خروجی به صورت دقیق و ثابت می باشد. این محصول دستگاهی است که از نوسانات و قطع و وصل ناگهانی برق جلوگیری می کند. و همین امر باعث تامین ولتاژی پایدار و ثابت به تجهیزات حساس و پر مصرف در محیط های تجاری و صنعتی می شود. این استلابلایزر های صنعتی در کارخانه نیز به کار می رود. و شما برای استعلام قیمت استابلایزر کارخانه می توانید با ما تماس بگیرید.

از ویژگی های بارز استابلایزر صنعتی سه فاز را می توان. به بهبود کیفیت تامین برق و جلوگیری از خسارت به تجهیزات برقی حساس اشاره نمود. همچنین دارای امکانات حفاظتی مانند حفاظت در برابر افزایش ولتاژ، کاهش ولتاژ، جریان بیش از حد، اختلالات فاز و … می باشد. این دستگاه در انواع و توان های مختلف مانند استابلایزر سوئیچینگ و استابلایزر سرو موتوری و با توان های متنوع کیلو ولت آمپر (kVA) تولید می شوند.

قیمت استابلایزر صنعتی در بازار براساس ظرفیت (توان)، نوع و برند دستگاه، کیفیت ساخت و مشخصات فنی دستگاه استابلایزر متفاوت می باشد. برای خرید استابلایزر صنعتی بهتر است که از شرکت های معتبر همراه با گارانتی و خدمات پس از فروش تهیه نمائید تا در صورت وجود هرگونه مشکل به راحتی برطرف نمایند.

بیشتر بخوانید : قیمت استابلایزر کارخانه ارزان ، بهترین قیمت استابلایزر کارخانه